Daha önce MozCon, SearchLove ya da BrightonSEO gibi, dünya devleri tarafından organize edilen etkinliklere katıldınız mı?

Hızla ilerleyen dijital dünyada, bu gelişime hazır mısınız? Sıkça duyduğumuz SEO, Anahtar Kelimeler, Google Uyumluluğu, Doğru Optimizasyonu kullanmak gibi kavramlar nedir? Artık iş hayatınızda başarılı olmak, doğru bir dijital pazarlamadan geçiyor. O halde bu kavramları doğru kullanmak başarının ilk anahtarı. Şimdi anahtarı çevirip, bütün bu bilgileri doğru olarak alabileceğimiz bir etkinlik bizi bekliyor.

Uluslararası SEO etkinliği deneyimi yaşamak için yurtdışına gitmenize gerek yok. Dünyaca ünlü konferanslarda konuşmuş, endüstri liderleriyle her sene Digitalzone‘da buluşuyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek etkinlikte, 10’un üzerinde yabancı konuşmacı ve 700’den fazla üst düzey dijital pazarlama uzmanı Radisson Blu Hotel Şişli’de iki gün boyunca bir araya geliyor.

Dünyaca Ünlü Arama Motoru Uzmanları Türkiye’de Buluşuyor

Dünyanın en popüler SEO komünitesi ve önemli internet adreslerine sahip olan Marcus Tandler’in de içerisinde bulunduğu birçok arama motoru uzmanı bu yıl Türkiye’nin ev sahipliği yaptığı Digitalzone’16 etkinliğinde sahne alacak.

Türkiye’de SEO alanında önemli başarılara imza atmış olan Zeo ekibinin organize ettiği bu etkinlik 21-22 Ekim tarihleri arasında İstanbul Şişli Radisson Blue Hotel’de gerçekleşecek. Digitalzone’16 Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı iddiasıyla yola çıkıyor ve bu anlamda yoğun bir ilgi gördüğünü de söylemek mümkün.

SEO alanında ve dijital pazarlama alanında uzmanların bilgi birikimlerini paylaşmak isterseniz Digitalzone’16 kaçırılmayacak bir fırsat. Birbirinden farklı ve değerli konuların işleneceği etkinlikte SEO sırlarının yanı sıra mevcut SEO hataları ve bunların çözümü konusunda da birçok bilgi paylaşılacak.

SEO’yu Profesyonellerinden Öğrenmeye Hazır Mısınız?

digitalzone-istanbul

SEO ve arama motorlarını meslek edinmiş kişiler için yeni ufuk açıcı bilgilerin yer alacağı konferans 2 gün boyunca aktif olarak devam edecek. Sabah erkenden başlayacak konferanslarda her seans ayrı bir konu işlenerek katılımcıların bilgi seviyelerini artırmak hedefleniyor. Verimlilik merkezli ilerleyecek olan etkinlik takviminde SEO alanında ve dijital pazarlama alanında yerel pazarda ve uluslararası pazarda büyük projelere imza atmış konuşmacılar yer alacak.

Asla bitmeyecek olan dijital pazar ve pazarlama yöntemlerini insanların aktif bir biçimde kullanmasını, gelir elde etmesini ve ülkemizden tüm dünyaya örnek olacak SEO çalışmalarının yapılmasını sağlayacak Digitalzone’16 yeni ufuklara yelken açmanız için size olanak sunuyor. Etkinliğin 2013 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirildiğini de belirtelim.

Etkinlikte yer almak isteyenler için özel olarak hazırlanan internet adresini ziyaret ederek bilet sahibi olabilir ve katılımcı olma şansını yakalayabilirsiniz.

Etkinliğin detayları için: https://zeo.org/digitalzone/

CEVAP VER